Рио: Отпадане от ШЛ е позор за Ман Сити
Легендата на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд заяви, че би било позор за Манчестър Сити да пропусне елиминационните фази на Шампионска лига.
След поражение с 4-2 от ПСЖ в сряда, Сити се озова в най-долната група от отбори, които са елиминирани от състезанието, без дори да достигнат плейофния кръг.
Сега всичко зависи от резултата от мача срещу Клуб Брюж и Фърдинанд е уверен, че отборът на Пеп Гуардиола ще може да получи справедлива оценка, ако бъде елиминиран.
"100 процента, това би било катастрофа. Мисля, че след всички успехи, които Сити имаше през последните години, хората очакват те да стигнат най-малкото до плейофите. Мисля, че те (Сити) ще приемат като позор отпадането си, защото те виждат себе си като отбор от късните етапи и изискват това от себе си през последните години.
Техният мениджър изглежда обезсърчен и с право – водеха с 2-0 и трябва да спечелиш, независимо от конкуренцията.
Наистина им липсваше Родри в мач като този, където трябва да контролирате моменти и да се чувствате под контрол“, заяви Фърдинанд.
- Родри обърна гръб на Реал Мадрид, даде зелена светлина за трансфер в Барселона
- Челси поиска 70 милиона паунда от Манчестър Сити за Педрo Нето
- Манчестър Сити влиза в битката за Педро Нето, крилото вече води директни разговори
- Джейми Карагър: Няма смисъл Манчестър Сити да продава Родри
- Нотингам Форест следи халф на Манчестър Сити
- Антоан Семеньо: Идеите на Мареска много ми допадат
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Джак Грилиш
- Жозе Моуриньо настоява Реал Мадрид да привлече Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]