Индзаги: Не мислим за Юве, трябва да внимаваме за Йънг Бойс
Старши треньорът на Интер Симоне Индзаги, говори преди срещата на “нерадзурите" срещу Йънг Бойс от 3-тия кръг на основната схема на Шампионска лига.
"Със сигурност няма да мислим за мача с Ювентус, разсъждаваме от мача за мач. Знаем, че Йънг Бойс тази година имаха някои проблеми в началото, но в неделя отборът спечели срещу Люцерн. Те са физически тим, който печели трофеи от много години: трябва да бъдем внимателни.
Тревата? Тук сме, за да проведем тренировките, защото това е важна промяна. Различно се играе на синтетичен терен, за това и променихме навиците и графика си, за да бъдем повече време тук.
Мачът в Рим? Печелим на "Олимпико" от четири години. Миналата година спечелихме по различен начин, като вкарахме четири гола, но бяхме пострадали през първото полувреме. Играхме в трудни условия, момчетата показаха страхотно сърце. Ако смятаме, че на тези стадиони отиваме да побеждаваме с 3-4 гола, това не е възможно.
Барела ли е решението на отсъствието на Члханоглу и Аслани? Да. Доволен съм от представянето му в Рим. Той вече го бе направил в Лече миналата година, направи го в Удине.
Зомер? След като се сбогува с националния отбор, той остава с нас по време на международните паузи. Той е страхотен вратар, но е страхотен човек", заяви Индзаги.
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос
- Разследват Алесандро Бастони по дело за връзка с непълнолетна
- Интер се раздели официално с Ян Зомер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]