Щутгарт поднесе изненадата срещу Ювентус, Спортинг взе своето срещу Щурм (видео)
Щутгарт се наложи над Ювентус с 1:0 на "Алианц Стейдиъм“ в мач от третия кръг в основната фаза в Шампионска лига. В герой за своя тим се превърна Ел Билал Туре, който реализира победното попадение за гостите дълбоко в добавеното време на мача.
По този начин нападателят на Щутгарт открадна шоуто на Матиа Перин, който направи 9 феноменални спасявания, включително и дузпа, изпълнена от Енцо Мило. Италианският страж обаче не успя да спаси точката за Ювентус в двубоя.
В друг интересен мач, игран тази вечер - Спортинг Лисабон се наложи с 2:0 при визитата си на Щурм Грац. По един гол в двете полувремена донесоха успеха на тима от Португалия. Нуно Сантош откри резултата в 23-ата минута. Десетина минути след почивката Виктор Гьокереш вкара втория гол, с който бе оформен крайния резултат.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А