Автобусът на ПСЖ напусна стадиона без Мбапе
Автобусът на ПСЖ напусна стадиона в Дортмунд след полуфиналния мач от Шампионска лига с Борусия (0:1) без френския нападател Килиан Мбапе , съобщава Footmercato.
Според източника Мбапе е трябвало да се подложи на допинг тест след мача, поради което не е успял да си тръгне с клубния автобус с отбора. По-късно той се присъедини към съотборниците си на летището в личен автомобил.
Реваншът между ПСЖ и Борусия ще се проведе на 7 май.
Мбапе играе за ПСЖ от 2018 г. Договорът на играча с клуба е до 2024 г. През този сезон френският нападател взе участие в 45 мача, в които отбеляза 43 гола и 10 асистенции.
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Хакими ще бъде изправен пред съд по обвинение в изнасилване
- Престиани твърди, че Винисиус го нарекъл „джудже“
- ПСЖ ще изплати 60,9 млн. евро на Мбапе след съдебната сага
- ПСЖ отново е лидер в Лига 1
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]