Араухо направи изявление
Защитникът на Барселона Роналд Араухо коментира отпадането на каталунския отбор от Шампионска лига след двубоя с ПСЖ (3:2, 1:4).
"Футболът, който донесе толкова много радост в живота ми, сега ме удари толкова силно. Благодаря на всички, които са безусловно до мен, на моите съотборници, които дадоха всичко от себе си на терена, и на феновете, които вярваха в отбора до последно. Толкова съжалявам, че не ви зарадвах. Нека опитаме отново. Напред, Барса, заедно и завинаги!“ – написа Араухо в социалните си мрежи.
- Флик: Барселона може да спечели Шампионска лига
- Барселона – Нюкасъл: каталунците ще се класират за четвъртфиналите
- Флик: Срещу Нюкасъл трябва да сме перфектни
- Кубарси: Лапорта ни мотивира преди Нюкасъл
- Флик: Барселона може да е последният ми клуб
- Лапорта анонсира нов договор за Флик до 2028
- Пуснаха билетите за финалите на УЕФА 2026
- Лапорта готви нов договор за Флик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]