Лапорта поръчал хамбургери след победата
Президентът на Барселона Жоан Лапорта поръча на играчите на отбора си хамбургери в един от френските ресторанти в чест на победата им в четвъртфиналния мач от Шампионската лига с ПСЖ (2:3).
Според източника, след мача Лапорта лично е поздравил всеки играч, но не е показал обичайните си емоции.
Припомняме, че в 37-ата минута нападателят на каталунците Рафиня откри резултата и изведе Барселона напред. В началото на втората част нападателят на парижани Усман Дембеле изравни резултата. Няколко минути по-късно португалецът Витиня вкара втория гол на ПСЖ срещу каталунците.
В 62-ата минута Рафиня отбеляза дубъл и изравни резултата. В 77-ата минута защитникът на Барселона Андреас Кристенсен отбеляза трети гол за каталунците и постави крайния резултат в мача.
Реваншът е на 17 април.
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
- Барселона печели над 1,3 млн. евро от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]