Алгуасил: Горд съм от отбора
Старши-треньорът на Реал Сосиедад Иманол Алгуасил коментира загубата с 2:1 от ПСЖ и отпадането на тима му на 1/8-финала в Шампионска лига.
"Поздравих Луис Енрике, защото се получи страхотен сблъсък в Шампионската лига. Истината е, че съм горд от това, което отборът ми направи срещу силния тим на ПСЖ. Можем да извадим много позитиви от този мач и от участието ни в Шампионската лига. Надявам се, че скоро ще се завърнем тук. Един треньор не може да е по-горд от играчите си. Аплодисментите от публиката са награда за работата ни в последните години и хората го оценяват.
След като губехме в резултата и можеше да се сринем, отборът не се предаде, успя да се съвземе и се бори докрай. Искахме да стопим изоставането си и дори се надявахме да се сбогуваме с турнира без да загубим. Но в ПСЖ имат не само Мбапе, но и Дембеле, Витиня... Те имат страхотна физическа сила и страхотен треньор. За да им отнемем топката трябваше да тичаме много", заяви Алгуасил.
- Тихият убиец
- Офанзивната машина на Байерн: триото със 100 гола и историческият контекст
- Зеедорф: Кварацхелия е сред най-добрите в света
- Хакими пропуска реванша с Байерн заради контузия
- Компани: Стремежът към съвършенство е основната ми задача в Байерн
- Луис Енрике: Ще ни трябват поне три гола в Мюнхен
- Та: Байерн може да обърне всичко в Мюнхен
- Кейн: Всичко ще се реши от реализацията в Мюнхен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]