Сари: Байерн показа истинското си лице
Старши-треньорът на Лацио Маурицио Сари коментира загубата с 3:0 от Байерн Мюнхен в мач-реванш в осминафиналите на Шампионска лига.
"Играхме добре през първото полувреме срещу Байерн, който този път показа истинското си лице. Отбори от този ранг умеят да вдигат нивото в представянето си в този турнир. Бяхме в мача до втория гол, дори имахме шансове първи да поведем. Не мисля, че при 0:1 на полувремето щяхме да се предадем, но вторият гол ни сломи и се прибрахме в съблекалнята разочаровани и без увереност, че можем да обърнем нещата.
Въпреки всичко участието ни в този турнир бе позитивно. Смятам, че се представихме достойно и записахме повече победи, отколкото загуби. За съжаление в Серия "А" нещата не стоят толкова добре, така че трябва да се концентрираме върху представянето ни там и да се придвижим нагоре в таблицата", заяви Сари.
- Гатузо поема Лацио след провала на Италия за Мондиал 2026
- Лацио изпрати Педро с победа над Пиза
- Педро напуска Лацио след края на сезона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Интер спечели Купата на Италия и оформи исторически дубъл
- Интер ще триумфира и с Купата
- Интер разгроми Лацио и продължи серията си без загуба
- Интер ще започне шампионската си обиколка с победа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]