Гризман: Мачът с Интер ще е отегчителен за публиката
Нападателят на Атлетико Мадрид Антоан Гризман сподели мнението си за жребия за 1/8-финалите на Шампионска лига, в който "дюшекчиите" ще играят с Интер.
"Хората, които гледат този мач, може да са малко отегчени. Това ще бъде състезание между два силни отбора, които са равностойни и се справят добре без топка. Това ще бъде страхотен мач за нас, но за публиката може да е малко по-лош“, заяви Гризман.
Напомняме, че първият мач между Интер и Атлетико ще се проведе на 13 февруари 2024 г. Мачът ще се играе в Милано. Реваншът е на 5 март догодина в Мадрид.
- Тотнъм – Атлетико Мадрид: „шпорите“ търсят чудо срещу отбора на Симеоне
- Аржентински герои донесоха победата на Атлетико срещу Хетафе
- Анонс на 28-ми кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Атлетико е готов да продаде Хулиан Алварес, но не и на Барселона
- Доминик Соланке: Тотнъм може да обърне ситуацията
- Атлетико Мадрид влиза в нова ера – американски инвеститор става мажоритарен собственик
- Тудор обясни ранната смяна на вратаря Кински срещу Атлетико
- Гризман: Щастлив съм в Атлетико, не мисля за МЛС
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]