Индзаги: Жалко е, че не използвахме шансовете си
Старши-треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира равенството 0:0 с Реал Сосиедад в мач от последния кръг на груповата фаза на Шампионска лига и второто място в квартета.
"Знаехме, че второто място ще ни отреди по-тежък жребий, но не искам да виждам тъжни лица. Искам само усмивки. Завършихме непобедени в групата и се класирахме за 1/8-финалите за трета поредна година. Много съм доволен. Искахме да зарадваме тифозите с победа, но не се получи. Борихме се до 95-ата минута. Изправихме се срещу силен отбор, но създадохме по-добрите положения. Реал Сосиедад е страхотен тим, но ние им дадохме инициативата само в началните 25 минути, като не рискувахме нищо. Жалко е, че не използвахме шансовете си, но завършваме втори и то само по голова разлика... Нека видим какъв ще е жребият. И миналата година бяхме втори в групата, а накрая стигнахме до финала", заяви Индзаги.
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
- Касано: Лаутаро Мартинес е сред най-добрите нападатели в света
- Ранокия: Бастони едва ли ще напусне Интер
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Киву: Бастони може да си тръгне, но ще даде всичко за Интер
- Интер – Рома: "Нерадзурите" ще се завърнат на победния път
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]