Арнаутович може да играе срещу РБ Залцбург
Нападателят на Интер Марко Арнаутович се възстанови от травмата и може да се включи при гостуването на РБ Залцбург в сряда вечер в Шампионска лига, съобщава италианската телевизия Sky Sports Italia.
34-годишният австрийски национал, който се присъедини към миланския гранд под наем от Болоня през лятото, се контузи при победата на Емполи на 24 септември.
Арнаутович бе извън терените около месец и пропусна осем мача в Серия А и Шампионската лига. За първите си 233 минути игра от началото на сезона футболистът записа една асистенция.
Той се включи в отборните тренировки на Интер и се очаква да бъде част от избраниците на старши треньора Симоне Индзаги за гостуването в Австрия.
Интер дели първото място с Реал Сосиедад в група D на Шампионска лига със 7 точки след две победи и едно равенство.
- Интер и Тотнъм следят ситуацията с Къртис Джоунс
- Интер изпусна победата срещу Аталанта, „нерадзурите“ бесни заради съдийството
- Интер – Аталанта: дерби на Ломбардия след тежки загуби
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение
- Интер постави цена от 70 млн. евро на Алесандро Бастони
- Капело: Милан може да навакса 7 точки изоставане от Интер
- Уанда Нара се срещна със Спалети години след скандала около Икарди
- Капело: Милан може да навакса изоставането от Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]