Дармиан: Щастливи сме
Защитникът на Интер Матео Дармиан коментира равенството 0:0 с Порто в мач-реванш от осминафиналите на Шампионска лига и класирането на тима за следващия етап на турнира.
"Беше тежка нощ, но сега се чувстваме толкова щастливи. Знаехме, че се изправяме срещу труден съперник, дадохме всичко от себе си и записахме страхотен резултат. Бяхме концентрирани върху всяка топка. Това класиране е отплатата за усилията ни.
Жребият? Всички съперници са трудни. Искам само да пожелая на Наполи най-добрия късмет, ще бъде прекрасно да има три италиански отбора на 1/4-финалите в Шампионската лига", заяви Дармиан.
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
- Голове на Бони и Диуф изпратиха Интер в полуфиналите за Купата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]