Потър: Показахме характер
Мениджърът на Челси Греъм Потър сподели мнение за мача с Динамо Загреб от 6-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига за сезон 2022/2023 (2:1).
"Много се радвам. Не бе най-добрият старт на срещата, но показахме характер и като цяло играхме много добре. Имаше добри атаки, имаше положения за гол, имаше голове. Има работа за вършене, но засега кампанията в Шампионската лига върви много добре. Сега ще се подготвим за големия мач през уикенда", заяви Потър.
Лондонският клуб стигна до елиминациите на Шампионската лига от първото място в групата. Хората Греъм Потър събраха 13 точки в шест мача. Милан е втори в група Е с десет точки.
В неделя, 6 ноември, "сините" приемат у дома Арсенал в мач от поредния кръг на Висшата лига.
- Челси отказва да продава Жоао Педро въпреки интереса на Барселона
- Челси обмисля да върне Тиаго Силва в треньорския щаб
- Съндърланд победи Челси и се класира за Лига Европа
- Реал Мадрид влиза в битката за Енцо Фернандес
- Спенс е със счупена челюст след удар от Делап
- Манчестър Сити иска Енцо Фернандес, Мареска настоява за трансфера
- Челси ще затвори сезона с успех
- Шаби Алонсо: Челси е прекрасен проект
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]