Шави: Провалихме се
Старши-треньорът на Барселона Шави Ернандес коментира победата с 4:2 над Виктория Пилзен в мач от шестия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
“През първото полувреме всичко беше много добре. Въпреки това, дадохме на съперника повече възможности, отколкото обикновено. Изпитахме трудности в защита, пролича си при допуснатите голове. В атака всичко се получи.
Оценката за представянето ни в групата не може да е друга освен отрицателна. Провалихме се. Класирането за следващата фаза бе в наши ръце, но не използвахме шансовете си. Байерн и Интер го направиха. Ние не успяхме да спечелим нито в Мюнхен, нито в Милано. Това е мнението ми.
Дали сме фаворит в Лига Европа? Бих казал, че сме един от отборите, които имат амбициите да спечелят турнира. Той ще е много интересен и ние в никакъв случай няма да го подценим. Ще се борим да стигнем до финала", заяви Шави.
- Барселона ще вземе трите точки в Прага
- Феран Торес няма да играе срещу Славия Прага
- Ясни са двойките от 1/4-финалите за Купата на Испания
- Де Йонг: Не може съдията да се държи така
- Флик: Всички видяха какво направи съдията
- Флик: Разочарован съм
- Барса претърпя удар за титлата в Страната на баските
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]