Нагелсман: Не е изненада, че Интер изпревари Барселона
Старши -треньорът на Байерн Мюнхен Юлиан Нагелсман говори за предстоящия мач от 6-ия кръг на груповата фаза на УЕФА Шампионска лига с Интер.
"Утре ще имаме ротация, защото някои от играчите са уморени. Искаме да спечелим и все още ни предстоят важни мачове в Бундеслигата. Други футболисти ще имат шанс да се докажат в мача срещу Интер. Спечелването на 18 точки в групата би било много добре.
Интер има много добър отбор, също като Барселона. Но всичко се решаваше от детайлите. В този турнир трябва да плащате за грешките. Интер има силни играчи, страхотен отбор. Затова за мен не беше изненада, че италианският клуб изпревари Барселона“, заяви Нагелсман.
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
- Байерн привлича звезда на Мароко за 55 милиона евро
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]