Милан с четворка в Загреб (видео)
Динамо Загреб посрещна Милан в срещата от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес на стадион "Максимир" гостите спечелиха с 4:0 за да достигнат второ място в групата 3 точки под Челси. Загреб остава последен с 4, а Залцбург има 6 т.
До почивката Милан водеше с един гол от статично положение след заучено отиграване завършено от Габиа за 1:0. В 50-ата минута Леао навлезе в полето и вкара за 2:0. В 59-ата минута 3:0 направи Жиру от дузпа, преди при комични обстоятелства да видим и автогол на Любичич в 69-ата минута.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Рабио: Модрич ме изумява с желанието си да играе всеки ден
414
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]