Индзаги: Играта не бе безнадеждна
Старши-треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира загубата с 2:0 от Байерн в мач от първия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"В първите 20 минути бяхме леко напрегнати, но се изправихме срещу много интензивен и необикновен отбор, един от най-добрите в Европа в момента. Трябваше да действаме по-добре срещу Кимих като отбор, за да спрем първия гол. След това стояхме доста по-добре, създадохме положения, но също така имаше и много технически грешки. Джеко и Корея имаха възможности да отбележат и да ни върнат в мача, но срещу Байерн трябва да си перфектен, за да спечелиш, а ние не бяхме.
При първия гол имаше двама наши играчи около Кимих, които трябваше да го пресират по-добре. Той имаше прекалено много време и пространство, за да направи този пас. Истина е, че срещу Милан вторият и третият гол бяха напълно предотвратими. Не си спомням Онана да е правил толкова невероятни спасявания днес, но ние трябваше по-добре да затваряме играчите на съперника, защото Байерн разполага с футболисти като Мане, Сане и Коман, които могат да атакуват празните пространства във всеки един момент. Играта не бе безнадеждна, не трябваше да допускаме гол в 67-ата минута", заяви Индзаги.
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Интер планира да си върне Александър Станкович още това лято
- Киву: Интер съжалява за изпуснатата победа
- Марота: Интер няма нищо общо със скандала около Роки
- Прокуратурата на FIGC: Разпространяват се неверни твърдения по случая с Роки
- Интер запазва мълчание след скандала с Роки, но вътрешно е „шокиран“
- Киву отклони коментарите за съдийския скандал в Италия
- Интер изпусна победата срещу Торино и отложи празненствата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]