Верати: Най-голямата несправедливост бе загубата с 6:1 от Барса
Халфът на Пари Сен Жермен Марко Верати говори за загубата от Барселона в Шампионската лига през 2017 година.
"Най-голямата несправедливост, която ПСЖ претърпя в Шампионската лига? Обратът на Барселона. С различен съдия и VAR никога нямаше да загубим с 6:1. Това е най-голямата несправедливост, с която сме се сблъсквали, беше трудно“, заяви Верати за Le Parisien.
Припомняме, че ПСЖ у дома победи каталунците в първия мач от 1/8-финалите на Шампионската лига с резултат 4: 0, но излетя от турнира поради поражение в реванша (6:1). Главен съдия на този мач бе Дениз Айтекин.
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Ибрахимович: Хакими трябваше да бъде изгонен срещу Бразилия
- Хакими: Срещу един от фаворитите показахме, че можем да се конкурираме
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]