Кроос е под въпрос за реванша с ПСЖ
Полузащитникът на Реал Мадрид Тони Кроос е под въпрос за реванша от осминафиналите на Шампионска лига срещу Пари Сен Жермен следващата седмица заради травма, която получи по време на тренировка.
Германецът със сигурност ще пропусне мача от Ла Лига срещу Реал Сосиедад в събота.
За двубоя срещу ПСЖ Реал ще е и без наказания Каземиро, което създава проблем в халфовата линия. Ако Кроос не успее да се възстанови, вероятно като титуляр ще започне Едуардо Камавинга.
"Бланкосите“ загубиха първия мач с 1:0 на "Парк де Пренс“ след гол на Килиан Мбапе в добавеното време.
- Анонс на 32-ри кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Тихият убиец
- Офанзивната машина на Байерн: триото със 100 гола и историческият контекст
- Зеедорф: Кварацхелия е сред най-добрите в света
- Хакими пропуска реванша с Байерн заради контузия
- Компани: Стремежът към съвършенство е основната ми задача в Байерн
- Луис Енрике: Ще ни трябват поне три гола в Мюнхен
- Та: Байерн може да обърне всичко в Мюнхен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]