Салах повтори постижение на Крауч
Нападателят на Ливърпул Мохамед Салах изравни постижение на бившия футболист на Тотнъм Питър Крауч от сезон 2010-2011 година. Салах стана вторият футболист в историята на Шампионска лига, който вкарва във вратата на Милан и Интер в един и същи сезон.
Ливърпул игра с Милан в груповата фаза през този сезон, като постигна две победи - 3:2 и 2:1. В първия 1/8-финал срещу Интер англичаните спечелиха с 2:0 в Милано, като Салах вкара второто попадение.
През този сезон египтянинът има 29 мача за Ливърпул във всички турнири, като отбеляза 24 гола и даде девет асистенции.
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
- Ван Дайк след 5:1 над Швеция: Победата променя всичко, продължаваме напред
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]