Бензема ще започне срещу ПСЖ
Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема ще бъде титуляр в мача срещу Пари Сен Жермен в Шампионската лига, съобщават испанските медии.
Както е известно, французинът пропусна последните три мача на своя тим поради контузия и затова не беше сигурно дали ще е готов да играе от първата минута днес. Бензема обаче участва наравно със своите съотборници в цялата вчерашна тренировка, а след това е провел разговор с Карло Анчелоти и медицинския щаб, като наставникът е решил да пусне френския национал като титуляр срещу ПСЖ.
Напомняме, че реваншът е на 9 март в Мадрид.
- Мбапе: Знаех, че Меси ще вкара, той винаги бележи
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]