Анчелоти: Имам фантастичен отбор
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти бе доволен, въпреки нулевото равенство на неговия отбор с Копенхаген в среща-реванш от осминафиналите на Шампионската лига. Както е известно, в първата среща лондончани победиха с 2:0 своя съперник и това се оказа напълно достатъчно за „сините" да продължат напред в турнира. Италианският специалист похвали играта на своите футболисти и заяви, че отбора с който разполага е фантастичен.
"Нямахме нужда да вкарваме, защото спечелихме с 2:0. Имахме много шансове да вкараме и виждам, че играхме добре. Имахме 24 удара, така че не знам какво можехме да направим повече. Мисля, че имаме фантастичен отбор и играхме добре", заяви на пресконференция след мача Анчелоти.
Анчелоти потвърди също така, че ще продължава да използва ротация при определянето на отбора. В снощния мач с Копенхаген в атака бяха Дидие Дрогба и Никола Анелка, а Саломон Калу и Фернандо Торес останаха резерви.
"Те всичките са фантастични играчи. Ще решавам кой ще играе мач за мач, защото всичките играчи са здрави. В последния мач Калу бе важен за нас, а в последния мач в Шампионската лига Анелка вкара два гола", каза италианският специалист.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]