Матеус: Интер може да победи Байерн в Германия
Селекционерът на националния тим на България Лотар Матеус коментира предстоящата среща между Байерн Мюнхен и Интер. Участникът в пет световни първенства, който зад себе си има завидна футболна кариера е играл и за двата тима. За немския отбор Матеус има над 300 двубоя, а за „нерадзурите" 115.
Той сподели, че очаква двата отбора да изиграят равностоен двубой и допълни, че минималната победа на Байерн в Италия няма да бъде предимство в утрешната среща. „Жалко, че Интер допусна загуба с 0:1 у дома. И двата отбора са много специални за мен. Италианците могат да спечелят в Германия. Именно затова виждам равни шансове пред тях за следващата фаза в турнира", заяви 49-годишният треньор на националния ни отбор.
Утре от 21:45 Байерн М приема на своя „Алианц Арена" Интер в люта битка за място сред осемте най-добри отбори в Шампионската лига.
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план