Уокър: Сбъднах мечтата си
Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър коментира резултата от реванша в полуфинала от Шампионска лига срещу ПСЖ (2: 0) и достигането до финала на турнира.
"Като момче от Шефилд, аз мечтаех за това. Сега мечтата се сбъдна, възхитен съм. Това бе наистина отборна игра. Всички празнувахме головете. За нас като защитници бе важно да оставим вратата си непокътната. Справихме се с това. Блокирането на удар на противника за мен е като да вкарам гол.
В големите срещи напрежението е колосално. Необходимо е да се контролирате, да не позволявате на емоциите да се възползват максимално от вас. Най-накрая успяхме да спечелим като гости и след това отново да победим у дома. Това е заслугата на целия отбор", заяви Уокър.
- Гуардиола: Ливърпул на Клоп бе по-тежко изпитание от Реал
- Гуардиола ще решава бъдещето си след финала за Купата на Лигата
- Ерлинг Холанд инвестира в шахмата и стартира собствен проект
- Тросар: Арсенал е готов за финала с Манчестър Сити
- Решението за Челси може да помогне на Ман Сити по делото за 115 нарушения
- Арбелоа след елиминацията на Сити: Да победиш отбор на Гуардиола с 5:1 е нещо огромно
- Гуардиола след отпадането от Реал: Бъдещето на Ман Сити е светло
- Манчестър Сити отпадна от Реал след загуба с човек по-малко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]