Леонардо: На ПСЖ му липсват само малки детайли
Спортният директор на Пари Сен Жермен Леонардо коментира отпадането на отбора от полуфиналите на Шампионска лига.
"Това не е ден за балансовите отчети, мислим за подобрение. Няма задължение за спечелване на Шампионска лига, отборът вече е сред първите 4 в Европа. Съставът на тима ще бъде запазен, отборът е опитен, но все още много млад. Има хора на възраст между 22 и 28 години, които осигуряват много солидна основа за правене на толкова много в кариерата си. ПСЖ винаги расте, липсват само малки подробности, за да спечели Шампионска лига", заяви Леонардо.
Припомняме, че вторият билет за финала на Шампионска лига ще бъде разигран между Реал Мадрид и Челси, които направиха 1:1 в испанската столица.
- Луис Енрике: Искаме да продължим да пишем историята на ПСЖ
- ПСЖ и Арсенал ще излязат с титулярните си екипи във финала
- Порто не е получил официална оферта от ПСЖ за Диого Коща
- Луис Енрике: Арсенал е най-добрият отбор в света без топката
- Тревога в ПСЖ преди финала: Дембеле с мускулен проблем
- Ливърпул отново атакува звезда на ПСЖ
- ФК Париж шокира шампиона ПСЖ с обрат в добавеното време
- Анонс на 34-ти кръг на Лига 1
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]