Рамос: Мачът с Интер бе не на живот, а на смърт
Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос коментира победата на отбора си с 3: 2 над Интер в третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"Отличен резултат, три точки в групата, която стана много трудна за нас. Когато спечелите, това помага да се отървете от съмненията, които възникват след лоши резултати.
Това бе мач не на живота, а на смъртта. Трябваше да играем, когато Интер изравни резултата, трябваше да продължим напред. Направихме залог, който сработи", заяви Рамос.
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]