Динамо се провали срещу Ференцварош

Ференцварош прие Динамо Киев на "Групама Арена" днес във втория кръг от груповата фаза на Шампионска лига. Гостите водеха с 2:0 днес и допуснаха домакина да се върне до 2:2 в седма група, съдържаща още отборите на Ювентус и Барселона. Така двата тима ще имат по 1 т. след загубите в първия кръг от лидерите Барселона и Ювентус.

В 28-ата минута днес гостите получиха шанс да стрелят от дузпа след игра с ръка в полето. Циганков изпълни от бялата точка за 1:0. В 41-ата минута Буялский бе изведен от дясно и центрира ниско на втора греда за Де Пена и 2:0 след удар на празна врата.

В 59-ата минута Ференцварош върна гол когато Зубков от десния фланг намери Нгуен на труден ъгъл, но той опита късмета си и вкара в далечния ъгъл за 2:1. В 90-ата минута точката бе спечелена по драматичен начин след статично положение, като поредица от странни удари се превърнаха в асистенция на Лайдуни за Боли и 2:2.