Зидан: Няма фаворити във финала на ШЛ
Старши- треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан сподели очакванията си от финалния мач в Шампионска лига Пари Сен Жермен - Байерн Мюнхен.
"Знаем какво означава игра във финала на Шампионска лига. В този мач няма фаворит. В този ден трябва да сте най-добрите. Наистина ще се срещнат страхотни отбори. Класирането за финала не е случайно. Всеки, който стигне до финала на Шампионска лига, си е спечелил това право. Конкуренцията в турнира е много висока. ПСЖ спечелиха своето място на финала. За френския футбол е чудесно, че клубове от Франция стигнаха до такива етапи на турнира", заяви Зидан.
Финалният мач на Шампионската лига ПСЖ - Байерн ще се проведе на 23 август на стадион "Да Луж" в Лисабон (Португалия). Срещата започва в 22:00 часа българско време.
- Тихият убиец
- Офанзивната машина на Байерн: триото със 100 гола и историческият контекст
- Зеедорф: Кварацхелия е сред най-добрите в света
- Хакими пропуска реванша с Байерн заради контузия
- Компани: Стремежът към съвършенство е основната ми задача в Байерн
- Луис Енрике: Ще ни трябват поне три гола в Мюнхен
- Та: Байерн може да обърне всичко в Мюнхен
- Кейн: Всичко ще се реши от реализацията в Мюнхен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]