Нагелсман: ПСЖ бе по-добрият отбор
Старши- треньорът на РБ Лайпциг Юлиан Нагелсман коментира отпадането на отбора от полуфиналите на Шампионска лига след загуба с 3:0 от ПСЖ.
"Първите 10-12 минути играхме добре, но ПСЖ има такова качество, че в крайна сметка те бяха най-добрият отбор. Трябваше да решим преди мача дали искаме да атакуваме от първите минути и 10 минути след началото на срещата имахме 3-4 добри шанса, но и допуснахме 2-3 груби грешки в защита. Когато пропуснахме втория гол, вярата на нашите играчи изсъхна и тогава възникна въпросът за характера им, но през втората половина на срещата играхме доста добре. В крайна сметка ПСЖ заслужи билета си за финала на Шампионска лига.
Сега не е толкова лесно да се мисли, че РБ Лайпциг имаше добър сезон, но след седмица всичко ще бъде наред. Ние сме млад отбор и ще се опитаме да бъдем успешни през следващия сезон. Играчите ще дойдат на себе си, а ние ще се покажем в Бундеслигата и Купата на Германия", заяви Нагелсман.
- Ланс разтърси Франция, но ПСЖ остана на трона
- Луис Енрике: Арсенал и ПСЖ не са противоположности
- Луис Енрике: Искаме да продължим да пишем историята на ПСЖ
- ПСЖ и Арсенал ще излязат с титулярните си екипи във финала
- Порто не е получил официална оферта от ПСЖ за Диого Коща
- Луис Енрике: Арсенал е най-добрият отбор в света без топката
- Тревога в ПСЖ преди финала: Дембеле с мускулен проблем
- Ливърпул отново атакува звезда на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]