Навас може да не играе в полуфиналите на ШЛ
Вратарят на Пари Сен Жермен Кейлор Навас е застрашен да пропусне полуфинала от Шампионска лига. Вратарят се контузи по време на четвъртфиналния мач с Аталанта. Срещата се проведе на стадион "Да Луж“ в Лисабон (Португалия) и завърши с победа на френския отбор с резултат 2: 1.
Навас бе заменен в 79-ата минута. Неговото място на вратата зае Серхио Рико.
"Кейлор Навас напусна играта в сряда вечер с болки в подколянното сухожилие при изнасяне на топката. Изследването и ЯМР потвърдиха травмата на мускула на бедрото. Клиничната оценка ще бъде извършена в събота, но участието в двубоя във вторник е под въпрос", се казва в изявление на официалния уебсайт на ПСЖ.
В полуфиналите на Шампионска лига ПСЖ ще се изправи срещу РБ Лайпциг.
- Тихият убиец
- Офанзивната машина на Байерн: триото със 100 гола и историческият контекст
- Зеедорф: Кварацхелия е сред най-добрите в света
- Хакими пропуска реванша с Байерн заради контузия
- Компани: Стремежът към съвършенство е основната ми задача в Байерн
- Луис Енрике: Ще ни трябват поне три гола в Мюнхен
- Та: Байерн може да обърне всичко в Мюнхен
- Кейн: Всичко ще се реши от реализацията в Мюнхен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]