Лорис: Искаме да направим история с Тотнъм
Вратарят на Тотнъм Юго Лорис, който през лятото спечели Световната купа с Франция, обави желанието си да достигне и до най-голямата награда на клубно ниво с Тотнъм във финала на Шампионска лига днес.
"На първо място, привилегия е да си част от този успешен отбор. Когато спечелих Световното това беше огромно постижение, но нямаше да е възможно без работата на съотборниците ми, и сега случаят е същия с финала на Шампионска лига.
"Чувствам се като човек с огромни привилегии, но най-трудното е пред нас - финалната среща. Искаме да дадем всичко възможно и да оставим печат над историята на Шампионска лига.
"Най-добрият пример за нашата задружност беше този мач с Аякс в Амстердам. Този момент бе сред най-добрите ми в кариерата в Тотнъм. Очевидно искаме по-добър момент на финала след мача с Аякс. Като професионален атлет, аз мисля, че е важно да се наслаждаваш на начина си на работа."
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]