Кимпембе: Никога повече няма да загубим, както срещу Юнайтед
Защитникът на ПСЖ Преснел Кимпембе разказа как се чувства след поражението във втория мач от осминафиналите на Шампионска лига с Манчестър Юнайтед (1: 3). Победата позволи на "червените дяволи" да стигнат до четвъртфиналите на турнира.
Напомняме, че последният гол в реванша бе отбелязан от дузпа, която реферът назначи след като топката удари ръката на Кимпембе.
"Много ми е болно и лошо. Чувствам се също като нашите фенове. Виждам техния гняв и разбирам всичко. Този мач ще остане в главите ни, но трябва да го забравим преди края на този сезон.
Лекомислено се отнесохме към срещата, но това няма да се случи отново. Това е достатъчно за мен. Разбира се, пак ще губим в Шампионска лига, но няма да бъдем победени, както се случи в мача срещу Манчестър Юнайтед.
Сега трябва да се съсредоточим върху шампионата и Купата на Франция. Нека целият свят да мисли, че тези трофеи са лесни за завладяване, но всъщност не е лесно", заяви Кимпембе.
- Ибрахимович: Хакими трябваше да бъде изгонен срещу Бразилия
- Хакими: Срещу един от фаворитите показахме, че можем да се конкурираме
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]