Фърдинанд: Преди изпадах в депресия, отивайки на "Олд Трафорд"
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд даде коментар, след победата с 3:1 над ПСЖ и класирането на отбора за 1/4 - финалите на Шампионска лига.
"Това е, което обичам - хармония в отбора. Сега Лукаку с лекота разговаря със своя партньор [Рашфорд]. Хората, които изглеждаха като непознати, сега са истински партньори.
По-рано пътуването до "Олд Трафорд" ме подтикваше към депресия, сега това е много позитивно", заяви Рио.
- Слот: Салах ще се завърне преди края на сезона
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]