Матич: Всичко можеше да се развие по друг начин
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Неманя Матич коментира резултата от първия мач от 1/8 - финалите в Шампионска лига с Пари Сен Жермен (0: 2).
"Недоволни сме, но все пак се гордея от отбора. Играхме добре и създадохме няколко положения. Но в нашата игра имаше няколко нюанса, в които трябва да добавим.
Разбира се, те имат страхотен отбор, но постигнахме отлични резултати, когато играхме като гости на Арсенал и Тотнъм. Отдавам дължимото на ПСЖ, но ако използвахме шансовете си през първата половина, всичко можеше да бъде различно", заяви Матич.
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
- Магуайър: Юнайтед е по-стабилен след смяната на треньора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]