Карагър: Играчите на ПСЖ трябва да се срамуват
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър подложи на критика играчите на ПСЖ след мача между двата отбора от 5-ия кръг на груповата фаза Шампионска Лига. Карагър смята, че поведението на Неймар и други футболисти на парижкия отбор е неприемливо, заради честото им падане на тревата при всеки един контакт.
"Беше неприятно да гледам това. Неймар започна да пада още през първото полувреме. Говорим за един от най-добрите играчи в света, но е отвратително да гледам това. Ако Неймар продължава в същия дух, той ще бъде запомнен с отвратителното си поведение, а не с футболните си умения.
Такива неща оставят лош вкус. Нямам никакви симпатии към играчите на ПСЖ.
Дори Тиаго Силва, капитанът на ПСЖ се търкаляше по терена, покривайки лицето си с ръце. ПСЖ е много силен отбор с отлични играчи, които не трябва да прибягват до такива неща. Футболистите на ПСЖ трябва да се срамуват, не знам как те гледат в очите членовете на семействата си и своите съпруги. Обикновено такива падания има на пода в детската градина", заяви Карагър за Viasport.
- Ван Дайк: Вече мислим за следващия мач
- Собослай коментира гола си срещу Марсилия
- Джерард разкритикува Слот
- Слот похвали Мохамед Салах
- Де Дзерби: Играхме слабо
- Собослай потвърди, че води преговори за нов договор
- Слот: Знам защо ни липсва постоянство
- Два отбора отпаднаха от ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]