Рафиня: Победата над Интер ще ни даде увереност за Ел Класико
Полузащитникът на Барселона Рафиня Алкантара сподели мнение за победата с 2:0 над Интер в мач от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Напомняме, че бразилецът стана автор на един от головете в срещата.
"Играхме много добре срещу силен отбор, като същевременно знаехме, че няма да е лесно. Задължително трябваше да покажем добър футбол и го направихме. Този резултат ще добави увереност на всички. В неделя ни чака ЕлКалсико и всеки от нас ще е готов за битка.
Много се радвам, че ми довериха място в стартовия състав. Щастлив съм, а успях и да вкарам. Такава вечер ми дава още по-голяма мотивация", заяви Рафиня.
- Кубарси отвърна на критиците: Заглушихме много хора
- Френки де Йонг може да отсъства до четири месеца заради тежка контузия
- Барса е готова да продаде Феран Торес, за да избегне допълнително плащане към Ман Сити
- Пау Кубарси: Цветът на кожата няма никакво значение
- Жерард Мартин - Скромният стълб в отбраната на Флик
- Жоан Лапорта пристига в Далас, за да подкрепи Испания в полуфинала срещу Франция
- Клаузата, която може да оскъпи подновяването на договора на Феран Торес
- Барджи наруши мълчанието си за бъдещето си в Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]