Клоп: Играхме смело и страстно
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сподели мнение за победата над ПСЖ с 3:2 в мач от първия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"Това бе великолепно. Играхме смело и много страстно. Не давахме на съперника да се разтича и отлично се бранехме. Това бе забележително.
Стъридж проведе отличен мач. Наистина отличен. Вчера нямаше шансове за Фирмино да играе, но днес той за първи път можеше да отвори окото си.
Срещу ПСЖ не трябва да се играе на 95%. Победата може да се постигне само при положение, че играеш на максимум. Да се справиш едновременно с Неймар и Ди Мария е трудна задача, но аз не помня те да са имали много положения за гол. Ние наистина добре се бранехме.
Когато чуеш, че Ливърпул играе с ПСЖ, вече не мислиш, че Ливърпул няма нито един шанс. Преди две-три години бе различно. Момчетата много добре се справиха с плана за мача", заяви Клоп.
- Ливърпул свърши работата срещу Барнзли
- Челси, Тотнъм и Ливърпул следят 21-годишен защитник на Комо
- Египет и гол на Салах детронираха шампиона (видео)
- Ливърпул затваря вратата на Киеза
- Ливърпул се подсили с млад защитник
- Арсенал и Ливърпул не стигнаха до гол на Емирейтс
- Слот: Мачът с Арсенал ще покаже на какво сме способни
- Артета: Трябва да докажем своята стойност срещу шампиона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]