Ал Хелайфи: Харесва ми Де Лаурентис
Президентът на ПСЖ Насер Ал Хелайфи разказа за отношението си към своя колега от Наполи Аурелио Де Лаурентис, а също така сподели очакванията си от предстоящото противопоставяне с италианския отбор в Шампионска лига.
"Аурелио Де Лаурентис е отличен президент, той много ми харесва. Наполи е съперник, към който трябва да бъде приковано максимално внимание. Нашето противопоставяне ще е много интересно", заяви Ал Хелайфи.
Напомняме, че двата тима се намират в група С на Шампионска лига, като в квартета са още Ливърпул и Цървена звезда. Срещите между ПСЖ и Наполи са на 24 октомври в Париж и на 6 ноември в Неапол.
- ПСЖ и Арсенал ще излязат с титулярните си екипи във финала
- Порто не е получил официална оферта от ПСЖ за Диого Коща
- Луис Енрике: Арсенал е най-добрият отбор в света без топката
- Тревога в ПСЖ преди финала: Дембеле с мускулен проблем
- Ливърпул отново атакува звезда на ПСЖ
- ФК Париж шокира шампиона ПСЖ с обрат в добавеното време
- Анонс на 34-ти кръг на Лига 1
- Дешан обясни защо остави Люк Шевалие извън състава на Франция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]