УЕФА наказа Буфон
УЕФА определи наказанието на вратаря на Ювентус Джанлуиджи Буфон за поведението на стража в мача-реванш от 1/4-финалите на Шампионска лига с Реал Мадрид. 39-годишният страж е наказан за три мача в евротурнирите за червения картон и изказванията по адрес на арбитъра Майкъл Оливър, който обслужваше срещата.
Реферът даде спорна дузпа за испанците в добавеното време на двубоя, която бе реализирана от Кристиано Роналдо.
След края на двубоя Джиджи подложи на критика съдията.
Напомняме, че Буфон напуска Ювентус през това лято, тъй като му изтича срока на договора. По-рано стана известно, че вратарят може да продължи кариерата си в ПСЖ, който чака решението на УЕФА за наказанието на вратаря.
- Окан Бурук: Бе ни трудно дори и срещу десетима от Юве
- Киелини: Новият договор на Спалети не подлежи на съмнение
- Осимен: Знаех, че ще бъде кошмар в Торино
- Киелини след отпадането: За щастие, на мястото на Кели не бях аз
- Локатели: Идва ми да плача
- Юве – Галатасарай: Героичната борба не е достатъчна
- Дел Пиеро: Интер бе посредствен, Юве е изправен пред титанично изпитание
- Юве ще вкара три гола, но това няма да е достатъчно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]