Неймар аут за три седмици и няма да играе срещу Реал Мадрид
Нападателят на ПСЖ Неймар няма да вземе участие в срещата-реванш от осминафиналите на Шампионска лига с Реал Мадрид, съобщава Sky Sports. Както е известно, бразилецът получи травма на глезена в хода на мача с Олимпик Марсилия, който се състоя на 25 март. Играчът напусне терена на носилка.
Първоначално се предполагаше, че футболистът може да пропусне остатъка от сезона, но травмата не е толкова сериозна. Въпреки това Неймар ще остане извън терените за срок от три седмици и няма да помогне на парижани в реванша с Реал.
Първият мач в Мадрид завърши с победа 3:1 за испанците. Реваншът в Париж е на 6 март.
- Хакими ще бъде съден по обвинение в изнасилване, Мбапе ще бъде призован като свидетел
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Ибрахимович: Хакими трябваше да бъде изгонен срещу Бразилия
- Хакими: Срещу един от фаворитите показахме, че можем да се конкурираме
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]