Макари: Алексис може да изведе Юнайтед до ШЛ
Легендата на Манчестър Юнайтед Лу Макари сподели мнението си, че с наличието на Алексис Санчес в клуба тимът може да достигне до финалната фаза на Шампионска лига този сезон. Чилиецът дебютира в лигата за Юнайтед, като вкара първия си гол за клуба в победата над Хъдърсфийлд с 2:0.
"Това, което прави за нас той е да донесе още конкуренция за места, което всеки мениджър ще ви каже, че е фантастично. Това надъхва един или двама други и в нашия случай ще донесе позитиви в Европа. Преди не се намираха много фенове, които да смятат, че имаме шанс за спечелване на Шампионска лига, но когато подпишеш с такъв играч определено това може да обърне сезона в най-голямото състезание.
"Да сме честни, тимът се справяше добре и преди да подпише, но ни трябваше допълнителна инжекция от нещо, и той може да е това нещо, от което имахме нужда. Аз мисля, че това беше добра сделка и той може да даде възможност да достигнем напред в Шампионска лига."
- Ди Мария: В един момент намразих Манчестър
- Рой Кийн отвърна на Бруно Фернандеш с провокативен пост в социалните мрежи
- Барселона подготвя нови преговори с Манчестър Юнайтед за Рашфорд
- Бруно Фернандеш отвърна остро на критиките на Рой Кийн
- Бруно Фернандеш постави исторически рекорд във Висшата лига
- Карагър: Влиянието на Гуардиола върху футбола е по-голямо от това на Фъргюсън
- Манчестър Юнайтед разгроми Брайтън, а Бруно Фернандеш постави рекорд
- Манчестър Юнайтед следи Боуен и Матеуш Фернандеш
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]