Хьонес: Байерн трябва да получава похвали вместо упреци
Президентът на Байерн Мюнхен Ули Хьонес е на мнение, че клубът няма причина да бъде упрекван за това, че не харчи големи пари за покупка на нови играчи.
"Упрекват ни, че не действаме на трансферния пазар по определен начин. В резултат, предполага се, че Байерн е пред крах по отношение на спортните резултати. Но вместо упреци, по наш адрес трябва да има дитирамби. Тъй като сме успешни благодарение на собствения си стил и работа", заяви Хьонес.
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
- Компани: Не може винаги да се печели лесно
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Байерн Мюнхен се класира за 1/8-финалите на ШЛ
- Компани: Нямам думи за Нойер
- Байерн e първият отбор от топ 5 лигите в Европа, достигнал 100 гола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]