Тиаго Силва: Вече забравихме поражението от Барселона
Капитанът на ПСЖ Тиаго Силва заяви, че отборът е забравил отпадането от Барселона от 1/8-финалите на миналогодишното издание на Шампионска лига.
"Вече забравихме за поражението от Барселона. Предстои ни нов сезон в Шампионска лига, това е нещо друго. Ние сме готови за добър старт. Има голяма мотивация да започнем успешно турнира, да проведем добър мач със Селтик, да контролираме играта. Уважаваме съперника, те често играят в Шампионска лига, но искаме да вземем три точки. Неймар и Дани Алвеш носят в отбора позитивен опит, те вече са печелили Шампионска лига. Останалите играчи също са печелили важни трофеи. Ние ще се опитаме да стигнем в турнира възможно най-далече", заяви Силва.
- ПСЖ ще вземе столичния сблъсък с ФК Париж
- ПСЖ няма намерение да преговаря с Реал Мадрид за Витиня
- Маркиньос поиска френско гражданство
- ПСЖ обмисля да подпише доживотен договор с Луис Енрике
- Льобьоф: ПСЖ нямаше да е номер едно с Мбапе
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]