Давид Силва: Пенсионирам се ако спечеля ШЛ
Плеймейкърът на Манчестър Сити Давид Силва се пошегува, че ще се пенсионира и ще замине за плажовете на Гран Канария ако успее да спечели Шампионска лига с отбора на "гражданите". След спечелване на титли като Висшата лига, ФА Къп, Европейско първенство и Световна купа Силва все още не е държал купата на Шампионска лига в ръце.
"Ще се пенсионирам ако спечеля. Ще се върна обратно тук. Това ще е специално за мен. Аз съм много щастлив да съм в Сити и ще продължа колкото е възможно по-дълго. Очевидно това зависи от здравето ми, качествата ми на терена и това дали от клуба ще ме искат.
"Аз бих искал да съм тук до края, но Висшата лига е трудна и много по-физически силна от Ла Лига, така че зависи. В последната година не спечелихме нищо. Целта е в бъдеще да спечелим титли, да вземем Висшата лига и още титли. Гуардиола привлича играчи и ние имаме нужда от тях."
- Артета недоволен съдийството: Дузпата срещу Езе бе очевидна
- Едегор: Време е Арсенал да направи нещо специално
- Джон Стоунс напуска Ман Сити като свободен агент
- Гуардиола: Гонсалес трябва да рискува повече, за да измести Родри
- Астън Вила набеляза Трафорд за заместник на Мартинес
- Гуардиола похвали Саутхемптън след трудния успех за Купата на Англия
- Манчестър Сити търси наследник на Хосеп Гуардиола
- Манчестер Сити обърна Саутхемптън и е първият финалист за ФА Къп
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]