Глик: Монако гледа към финал в Шампионска лига
Защитникът на Монако Камил Глик е уверен, че той и неговите колеги ще могат да шокират Ювентус в полуфиналата фаза на Шампионска лига, и да постигнат финал в най-комерсиалното състезание за първи път от 2004-та година насам. Tuttosport цитира думите на бранителя:
"Няма да е лесно, но над нас няма напрежение. Аз мисля, че всеки отбор се надяваше да тегли Монако, но вижте до къде стигнахме. Аз вярвам, че можем да стигнем до финал. Ще опитаме отново да изненадаме всички. Дибала и Игуаин са много важни и ние ще опитаме да ги задържим."
Монако домакинства на Ювентус на 3-ти май, а срещата в Италия е на 9-ти май.
- Дербито на Лазурния бряг завърши без победител
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Монако отпадна от Купата след загуба от Страсбург
- Монако изключи Погба от заявката за ШЛ
- Страсбург – Монако: Дузпите ще определят победителя
- Поконьоли: Постигнахме една от целите си
- Монако и Ювентус не си вкараха
- Монако – Юве: Тежка вечер за домакините
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]