Дракслер: Не само съдията е виновен за загубата от Барса
Полузащитникът на ПСЖ Юлиан Дракслер си припомни поражението от Барселона с 6:1 и отпадането на тима от Шампионска лига.
"МНого лошо проведохме мача. Барселона е най-добрият отбор в света. някои съдийски решения не бяха в наша полза. Но когато губиш по такъв начин, няма как да е виновен само съдията. Лошо проведохме мача. А Барселона вярваше до последно", заяви Дракслер.
"Започнахме да нервничим при 3:0. Освен това на трибуните 90 000 подкрепяха своите. Атмосферата бе страхотна.След нашия гол помислих, че всичко свърши и за това не мога да си представя какво се случи след това", добави немецът.
- Хаман: Салах не е за такъв мач срещу ПСЖ
- Слот предупреди Ливърпул: ПСЖ ще ни накаже при нов срив
- Слот: Исак е готов да се завърне срещу ПСЖ
- ПСЖ ще удари Ливърпул
- Исак се завърна в групата на Ливърпул за сблъсъка с ПСЖ
- Луис Енрике: Екитике направи огромен прогрес, но сега мислим само за мача
- Месомелачката
- Дембеле блести с два гола, ПСЖ увеличи аванса си на върха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]