Кроос: Не ме е страх от Байерн
Полузащитникът на Реал Мадрид Тони Кроос сподели, че няма търпение тимът му да се изправи срещу Байерн Мюнхен в Шампионска лига и четвърт-финалите на най-комерсиалния турнир. Двете суперсили ще мерят сили при два кръга с разменено гостуване, като победителят ще се приближи до важен трофей:
"Не се страхувам от Байерн Мюнхен," започна кроос пред Marca. "Ако искате да спечелите Шампионска лига трябва да победите Байерн и Барселона без това. Винаги съм обичал големите предизвикателства във футбола и да играя срещу най-добрите.
"Зидан поднася добра идея за играчите. На него не му трябва 20 минути мотивационна реч, няма нужда. С появата си той постига каквото иска - личността му е синоним на успеха. Анчелоти говори много с играчите и това е атмосфера на сближение, поради което и съблекалнята на Реал беше тъжна след напускането му."
- Гюлер с исторически гол от 70 метра, Реал Мадрид разгроми Елче
- Гуардиола защити избора си на състав след тежката загуба от Реал
- Арбелоа: Мбапе се възстановява добре и може да играе срещу Манчестър Сити
- Арбелоа: Убеден съм, че Мбапе ще бъде готов за реванша със Сити
- Жереми Доку: Ако Реал може да вкара три, можем и ние
- Валверде: Насладих се на играта
- Реал Мадрид ще отнесе и Елче
- Гуардиола: Нямаме много шансове срещу Реал, но ще опитаме всичко
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]