Зидан: Няма да рискувам с Бейл
Гарет Бейл беше оставен извън състава на Реал Мадрид за срещата с Наполи в Шампионска лига утре, като на пресконференция преди срещата Зинедин Зидан заговори за своя отбор пред репортери. Уелсецът се завърна на тренировки на индивидуален режим и се появиха слухове, че той ще може да вземе участие за тима в близко бъдеще.
"Това е първата седмица, в която той тренира. Той е добре, физически е добре, както и психически, което е най-важното. Ние ще преценим дали ще може да е в състава през уикенда. Същевременно, след 2 или 3 месеца аут, трябва да сме много внимателни с Гарет."
Бейл не е играл откакто получи контузия в глезена и претърпя операция през ноември.
- Фабрегас готви нов трансферен удар от Реал Мадрид
- Арбелоа: Реал Мадрид запазва шансовете си въпреки загубата от Байерн
- Компани: Победата на „Бернабеу“ е само първата стъпка
- Кейн се завърна с гол и асистенция, Байерн шокира Реал на „Бернабеу“
- Арбелоа може да напусне Реал при провал в Шампионска лига
- Реал Мадрид - Байерн: Домакините ще си осигурят малка преднина
- Гнабри: Мачовете с Реал са класика и всички говорят за тях
- Реал може да продаде Винисиус – предложен е на топ клубове от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]