Анчелоти: Имаме добър шанс с Арсенал


Треньорът на Байерн Мюнхен Карло Анчелоти е оптимист за шансовете за отстраняване на Арсенал в Шампионска лига, след като днес стана ясно, че "артилеристите" и баварците ще се изправят за четвърта година от последните пет един срещу друг в най-комерсиалното състезание във футбола:
"Това ще са два много интересни мача и аз нямам търпение за тях. Аз имам доверие в моя тим и се надявам да достигнем четвърт-финалите. Ще е трудно, но съм уверен. Ние трябва да си създадем добър шанс за втория мач в Лондон с топ представяне на "Алианц Арена" в първия кръг.
"Арсенал е много добър отбор и имат треньор, който ценя. Те се справят много добре във Висшата лига сега и загубиха само веднъж в лигата до момента. Ние познаваме Арсенал добре от последните години. Ние ги срещаме често, включително два пъти на осминафинали. Ние си спомняме с радост тези срещи, но Арсенал е силен отбор и аз мисля, че те са дори по-силни сега, отколкото в последните години."
- В Реал Мадрид намериха обяснение на загубата от Арсенал
- Арсенал преговаря с Тросар
- Ливърпул и Арсенал във вълнуващ равен
- Арсенал договори трансфера на Субименди
- Арсенал ще търси максимума в Ливърпул
- Шест клуба от Англия ще участват в ШЛ сезон 2025/26
- Артета: Играчите плачеха в съблекалнята
- Луис Енрике разказа за разговора си с играчите