Мбапе завършил Световното с травма
Нападателят на националния отбор на Франция Килиан Мбапе е доиграл Световното първенство по футбол с травма, съобщават френски източници. Според информацията, футболистът е увредил гърба си преди мача с Белгия в полуфиналите на турнира. Играчът е извършил невнимателно движение под душа, в резултат на което е защипал три прешлена.
Болката била силна, но намесата на докторите от националния отбор са помогнали на французина да вземе участие в последните мачове от турнира.
- ПСЖ ще изплати 60,9 млн. евро на Мбапе след съдебната сага
- ПСЖ отново е лидер в Лига 1
- ПСЖ – Мец: Лотарингци ще катастрофират в Париж
- ПСЖ отправи питане за Холанд
- Нападател на ПСЖ попадна в полезрението на Реал Мадрид
- Три решения
- Енрике за 3:2 с Монако: Уникален мач
- Поконьоли за загубата с 2:3 от ПСЖ: Монако показа силен характер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]